Visos pastatų priežiūros paslaugos

PASTATŲ PRIEŽIŪRA

Uždaroji akcinė bendrovė „ADMI“ – tai profesionali įmonė, teikianti visas su pastatų priežiūra susijusias paslaugas:

UAB „ADMI“ atliekama pastatų priežiūra pasižymi išskirtine kokybe, profesionalumu ir kompetencija. Siekiame užtikrinti, kad kiekvienas namo gyventojas ar patalpų nuomininkas turėtų galimybę, kaip įmanoma daugiau laiko skirti saviems reikalams. Patikėdami namų administravimo ir techninės priežiūros darbus mums, galite būti ramūs ne tik dėl jų kokybės, nes esame sukaupę ilgametę patirtį, tačiau „ADMI“ yra pasiruošusi įgyvendinti ir indvidualius užsakymus. Gal todėl mus renkasi tiek daugiabučių namų bendrijos, tiek pavienių namų savininkai.

Sugebėdami pasiūlyti moderniausius namų valdos administravimo sprendimus esame žingsniu priekyje ir teikiant energinį sertifikavimą bei valymo paslaugas. Kitaip tariant, pasirinkdami mus nesuklysite, nes mes galime pasiūlyti bendrą paslaugų paketą, kuris neapsiriboja tik pastatų priežiūra ar šildymo bei karšto vandens sistemų priežiūra. Taip klientams nereikia kreiptis į skirtingas institucijas ar įmones, nes didžiąja dalimi klausimų galime padėti mes. Negana to, pasirinkdami keletą UAB „ADMI“ paslaugų sutaupote, nes kombinuodami paslaugas, sulauksite tikrai viliojančių ir specialiai jums pritaikytų pasiūlymų.

Mūsų bendrovės kompetenciją taip pat įrodo turimi atestatai.

Pasirūpinkite, kad jūsų rūpesčiai pasiliktų praeityje – patikėkite savo namų ir pastatų priežiūrą tikriems profesionalams – UAB „ADMI“ specialistai jūsų skambučio ar el. laiško laukia jau šiandien!