Vilniaus Naujamiestyje – 4 vandentiekio avarijos, dvi iš jų jau likviduotos

Dėl keturių avarijų „Vilniaus vandenų“ vandentiekio tinkle galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai ir kokybės pablogėjimas dalyje sostinės Naujamiesčio mikrorajono, pranešė UAB „Vilniaus vandenys“.

„Vilniaus vandenys“ informavo, kad 2 iš 4-ių avarijų likviduotos. Vandens tiekimas daliai klientų atstatytas.

 „Vilniaus vandenys“ trečiadienį kreipėsi į policiją nustatyti asmenis, dėl kurių neteisėtų veiksmų padidėjo slėgis sostinės Naujamiesčio vandentiekio tinkluose, sukeldamas 4 avarijas.

Dėl jų laikinai buvo sutrikdytas geriamojo vandens tiekimas ir pablogėjo vandens kokybė daliai sostinės Naujamiesčio klientų.

Nustatyta, jog trūko vandentiekio vamzdžiai keturiose skirtingose vietose A.Vivulskio g., Vytenio g., J. Basanavičiaus g. ir Geležinio Vilko g. Likviduojant avarijas laikinai buvo apribotas eismas.

Avarijos padariniai J. Basanavičiaus g., ir Geležinio Vilko g. pašalinti ir tose vietose vandens tiekimas atstatytas.

Anot „Vilniaus vandenų“, bendrovė deda visas pastangas, kad ir kitose vietose avarijų padariniai būtų pašalinti bei vandens tiekimas atstatytas kaip įmanoma greičiau.

Šaltinis: https://www.vz.lt/paslaugos/2019/12/11/vilniaus-naujamiestyje–4-vandentiekio-avarijos-sutriko-vandens-tiekimas-galimi-eismo-ribojimai#ixzz67s7OkTsa